• Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss

Alumīnija torņi

Kopš 2017. gada ALFARENT SIA sortimentā pieejama arī alumīnija torņu noma. Piedāvājumā pieejami kvalitatīvi, droši, ātri uzstādāmi un daudzpusīgi INSTANT UP RIGHT SPAN 300 alumīnija torņi, kuru platums ir 1.35m, garums – 2.5m un darba augstumu var pielāgot no 2m līdz pat 13m. Klientu ērtībām ALFARENT piedāvā arī operatīvu alumīnija torņu transportēšanu un montāžu.

Plašs alumīnija torņu pielietojums

Viena no galvenajām ALFARENT alumīnija torņu priekšrocībām ir to ātrā un vienkāršā pārvietošana, kas var būt izšķiroša dažādos montāžas, būvniecības un apdares darbos ne tikai ēku iekšienē, bet arī ārpus tām. Pateicoties torņu uzbūvei un iespējai pielāgot darba augstumu, šīs konstrukcijas nereti izmanto pacēlāju aizvietošanai.

Īpaši droša un stabila konstrukcija

Alumīnija torņiem ir stabilizatori jeb balsta atgāžņi, kas šīs konstrukcijas padara īpaši stabilas, kā arī sniedz iespēju tās uzstādīt ne tikai uz taisnām, bet arī slīpām virsmām, piemēram, jumtiem, vai pat kāpnēm. Konstrukcija ir veidota tā, lai to varētu viegli un ātri samontēt, neizmantojot sarežģītu aprīkojumu un instrumentus. Alumīnija torņiem ir regulējami riteņi, kas noder ne tikai operatīvai konstrukcijas pārvietošanai, bet arī papildu stabilitātes nodrošināšanai.

INSTANT UP RIGHT SPAN 300 alumīnija torņi

ALFARENT piedāvājumā esošie SPAN 300 alumīnija torņi ir izgatavoti no viegla un ļoti izturīga alumīnija. To dizains nodrošina ātru un vienkāršu salikšanas procesu, īsā laikā ļaujot izveidot stingru un stabilu konstrukciju. Izjauktā veidā alumīnija torņi aizņem salīdzinoši maz vietas, tādēļ tos var ērti un viegli transportēt. Šī veida alumīnija tornis cenas ziņā ir izdevīgs, tādēļ tas piemērots gan mazāku, gan lielāku projektu īstenošanai.

                                                                   alumīnija tornis

Span 300 sērijas alumīnija torņi ir viegli pielāgojami atbilstoši Jūsu vajadzībām, tādēļ tos var izmantot gan vienkāršu, gan sarežģītāku konstrukciju montāžai. Unikālā Rib-Grip savienojumu sistēma nodrošina īpaši augstu drošību un izturību.

ALFARENT pieejamie alumīnija torņi atbilst Eiropas Standartam EN1004. Ja Jums nepieciešama konsultācija par alumīnija torņu pielietojumu vai izmantošanu, noteikti varat sazināties ar mūsu zinošajiem speciālistiem.