• Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss

Sastatņu montāža

Lai sastatnes droši un efektīvi pildītu savu funkciju, tās nepieciešams pareizi samontēt. Sastatņu montāža vienmēr ir jāuztic šajā jomā pieredzējušiem, zinošiem un sertificētiem meistariem, kas veic darbus atbilstoši ES un LR likumdošanai, korekti ievērojot visas darba aizsardzības normas.

Sastatņu montāža – precizitāte, drošība un efektivitāte

ALFARENT SIA piedāvā plaša profila sastatņu montāžu – sākot no tipveida fasāžu sastatņu konstrukcijām, līdz sarežģītiem modulāro sastatņu risinājumiem. Mēs nodrošinām sastatņu montāžu atbilstoši darba drošības prasībām un ražotāja instrukcijām, precīzi ievērojot saskaņotos termiņus.

Montāžas personāls ir atbilstoši apmācīts, ar lielu darba pieredzi Latvijas un citu valstu objektos. Sastatņu konstrukcijas tiek aprīkotas ar atbilstošām drošības marķējuma zīmēm. Nododot konstrukcijas ekspluatācijā, tiek parakstīts pieņemšanas nodošanas akts.

Kādēļ sastatņu montāža jāuztic tikai profesionāļiem?

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem “strādāšana augstumā” nozīmē darbu veikšanu jau no 1,5 m attāluma virs zemes. Ministru kabineta noteikumi Nr.143 par “Darba aizsardzības prasībām, strādājot augstumā”, norāda, ka sastatņu montāža un sastatņu demontāža ir jāveic tikai un vienīgi darbiniekiem, kas īpaši apmācīti un instruēti šādu uzdevumu veikšanai.

Izvēloties ALFARENT komandu, Jūs varat būt pārliecināti, ka darbi ar sastatņu uzstādīšanu un nojaukšanu tiks veikti atbilstoši visām nepieciešamajām prasībām, un to darīs pieredzējuši un izglītoti speciālisti. Drošības noteikumu ievērošana ir vienlīdz svarīga gan sastatņu montāžas, gan arī demontāžas procesā, jo katrs no tiem saistās ar virkni risku. Tāpat, protams, montāžas personāls precīzi pārzina sastatņu veidu, ar kuru strādā, tā uzbūvi un īpašības.

Izveidota rokasgrāmata drošai sastatņu montāžai

ALFARENT meistaru profesionalitāti apstiprina ne tikai daudzi īstenotie projekti un klientu pozitīvās atsauksmes, bet arī rokasgrāmata “Drošas sastatnes”, kas paredzēta sastatņu montētājiem un būvniekiem. Uzņēmuma komanda izveidojusi šo rokasgrāmatu, lai praktiskā un noderīgā veidā apkopotu svarīgāko, kas jāzina, montējot drošas un noteikumiem atbilstošas sastatnes. Labākai izpratnei pievienotas arī ilustrācijas un shēmas. Rokasgrāmatu varat aplūkot šeit. Turpat atradīsiet arī mūsu izmantoto fasāžu un modulāro sastatņu, kā arī alumīnija torņu montāžas instrukcijas.