• Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss

Sastatņu noma

ALFARENT ir pasaulē vadošā sastatņu un veidņu ražotāja PERI GmbH stratēģiskais partneris. Ražotāja vispusīgais atbalsts ļauj veiksmīgi turpināt attīstīt Latvijā jau sen iedibinātās PERI tradīcijas. Viena no ALFARENT darbības jomām ir drošu un kvalitatīvu sastatņu noma dažādu darbu veikšanai.

Sastatņu noma – risinājums dažāda apjoma un sarežģītības pakāpes objektiem

Ja rodas vajadzība izmantot sastatnes, jāizlemj, kurš no variantiem konkrētajā situācijā ir piemērotāks. Ir vairāki iemesli, kādēļ tā var būt arī Jums piemērotākā izvēle:

  • Katrs projekts ir atšķirīgs gan apjoma, gan sarežģītības ziņā, tādēļ arī to īstenošanai vajadzīgas atbilstoša veida sastatnes, kuras mēs spējam nodrošināt. ALFARENT celtniecības sastatnes pieejamas dažādos izmēros un veidos, kas ļauj katru reizi izvēlēties tieši konkrētajam objektam un veicamajam darbam piemērotāko risinājumu;
  • ALFARENT sastatnes un to piederumi ir izgatavoti no kvalitatīviem un drošiem materiāliem, tās var viegli salikt, izjaukt un pārvietot;
  • Neatkarīgi, vai Jums ir nepieciešama sastatņu noma Rīgā, vai citā Latvijas pilsētā, mēs nodrošināsim to piegādi;
  • Papildus piedāvājam arī transportēšanas pakalpojumus. Jums nebūs jādomā, kā sastatnes nogādāt objektā, kur tās uzglabāt un kā veikt to apkopi, jo par to parūpēsimies mēs.

ALFARENT modulāro un fasādes sastatņu noma

ALFARENT nomas parkā ietilpst gan PERI UP T70 fasāžu sastatnes, gan arī PERI UP ROSETT modulārās sastatnes, kas atbilst Eiropas Standartiem EN 12810; EN 12811.

Fasādes sastatnes

PERI UP T70 fasāžu sastatņu sistēmā ir integrēti vispusīgi drošības risinājumi. Konstrukcijas ir ērtas un drošas ekspluatācijā.

                                 PERI UP fasādes sastatnes shēma            PERI UP fasādes sastatnes shēma (priekša)

 

Posmu garumi ir dažādi - 0,72m; 1.04 m; 1.5m; 2.0m; 2.5m; 3.0m; 4.0m). Kombinējot tos ar ar režģotām alumīnija sijām, gājēju tuneļiem un konsolēm, mūsu inženieri projektē drošas darba zonas pie dažādu konfigurāciju ēku fasādēm, vienlaikus nodrošinot konstrukciju nomas izmaksu efektivitāti.

Modulārās sastatnes

PERI UP ROSETT modulāro sastatņu risinājumi tiek pielietoti specifiskos celtniecības un industriālajos objektos. Tribīņu un skatuves konstrukcijām publiskajos pasākumos tiek izmantota modulāro sastatņu sistēma.

                                    PERI UP ROSETT sastatnes

Modulāro sistēmu raksturo minimāls komplektējošo elementu skaits, integrēti drošības mezgli, efektīvs un vispusīgs pielietojums.

Tām ir daudzpusīgs pielietojums:

  • Mūrnieku sastatnes

                                 mūrnieku sastatnes

  • Kāpņu torņi

                       kāpņu torņi sastatnēm  kāpņu tornis

  • Atbalsta konstrukcijas betonēšanai

                                           atbalsta konstrukcijas

  • Darba platformas, skatītāju tribīnes

sastatņu tribīnes             sastatnes - darba platformas                   darba platforma ar pandusu