• Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss

Sastatņu transports

Sastatņu montāžā svarīgs ir ne tikai zinošs personāls, kas to veic, bet arī atbilstoša tehnika sastatņu transportēšanai uz objektu un no tā. ALFARENT SIA nodrošina pilna cikla sastatņu servisu, tai skaitā, mērījumu veikšanu, projekta izstrādi, sastatņu komplektēšanu un sastatņu piegādi, montāžu, apsekošanu un, visbeidzot, demontāžu un sastatņu transportu atpakaļ uz noliktavu.

Operatīva un uzticama sastatņu piegāde uz Jūsu objektu

ALFARENT piedāvā saviem klientiem un sadarbības partneriem sastatņu materiāla piegādi uz un no objektiem. Tas nozīmē, ka, sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu, Jūs varat iegūt ne tikai augstas kvalitātes sastatnes drošiem un uzticamiem darbiem, bet arī izmantot sastatņu transporta pakalpojumu, kas ievērojami atvieglos veicamos uzdevumus un saīsinās projektu īstenošanas termiņus.

Stabila un ilglaicīga sadarbība ar transporta kompānijām

Lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu augsto kvalitāti, esam izveidojuši ilgtermiņa sadarbību ar vairākām transporta kompānijām Latvijā. Uzsākot sadarbību, veicam šo transporta uzņēmumu autovadītāju apmācības, kā rezultātā varam garantēt saviem klientiem, ka tiks veikta droša un pareiza sastatņu piegāde un transportēšana.

Uzturot sadarbību ar vairākām transporta kompānijām vienlaikus, mums ir iespēja piedāvāt klientiem konkrētai situācijai atbilstošu transportu. Neatkarīgi, vai Jums nepieciešams pārvietot sastatnes uz mazākiem vai lielākiem objektiem, mēs spējam nodrošināt piemērotu sastatņu transportu vajadzīgā sastatņu apjoma pārvietošanai.

Galvenās ALFARENT sastatņu transporta priekšrocības:

  • Nav nepieciešams katru dienu pavadīt vairākas stundas pie telefona, risinot ar transportu saistītus jautājumus, kas ļauj ietaupīt laiku un veltīt to svarīgāku uzdevumu veikšanai;
  • Sastatņu transporta vadītāji uzņemas pilnu atbildību par materiāla transportēšanas noteikumu ievērošanu un ar to saistītajiem riskiem;
  • Tiek nodrošinātas precīzas piegādes noteiktajos termiņos un atbildība par piegādes termiņu ievērošanu;
  • Ņemot vērā klienta vajadzības, tiek piemeklēts konkrētai situācijai atbilstošs transports, un materiāla transportēšana tiek veikta ar minimālu transporta vienību skaitu;
  • Tiek aprēķinātas prognozējamās sastatņu piegādes izmaksas, kā arī ir pieejams fiksēts maršrutu izcenojums;
  • ALFARENT ir stabils, zināms un drošs partneris, ko apliecina arī gadu gaitā saņemtās daudzo klientu pozitīvās atsauksmes.

Mēs solām apzinīgi un atbildam par solīto!