• Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss
  • Sastatņu serviss

Sastatņu pārklāji

Dažādi sastatņu pārklāji un jumti ir nozīmīgas dažādu ēku celtniecības, apdares, renovācijas un citu darbu daļas. Izmantojot sastatnes, ir nepieciešams izveidot norobežojumus, kas pilda vairākas funkcijas, tai skaitā, pasargā pašu būvobjektu un tajā strādājošos no ārējās vides ietekmes (lietus, vējš, aukstums, karstums), kā arī, protams, paaugstina darba drošību, samazinot objektā strādājošo personu traumu risku. Tāpat, izmantojot pārklājus, tiek nodrošināta arī apkārtējo cilvēku un objektu, piemēram, auto, aizsardzība no sekām, kuras var radīt krītoši būvgruži.

Sastatņu pārklāju veidi

ALFARENT SIA sortimentā šobrīd ir trīs veidu sastatņu pārklāji, un katram no tiem ir savas raksturīgās iezīmes, parametri un priekšrocības.

1. Sastatņu siets – ELTCOVER 70

Izmēri: 3,3 x 50m

Svars: 70 gr/m2

Krāsa: zaļš

Iepakojums: 165m2

 

Sastatņu aizsargsiets ir plaši izmantots dažādos objektos, veicot gan ēku siltināšanu, gan arī renovāciju vai cita veida darbus. Sastatņu tīkls novērš dažādus ar drošību radītus riskus, pasargājot gan tos cilvēkus, kas atrodas uz sastatnēm, gan tos, kas pārvietojas to tuvumā. Salīdzinot ar citiem pārklājiem, sastatņu tīkls biežāk tiek izvēlēts īslaicīgai objekta konservācijai. Pateicoties smalkajam sastatņu sieta dizainam, tas palīdz aizturēt arī būvniecības laikā radītos putekļus.

Sastatņu siets tiek pārdots ruļļos, nodrošinot vienkāršāku un ērtāku transportēšanu un uzstādīšanu.

2. Armētā sastatņu plēve - ELTCOVER 2000/4000

Izmēri: 4 x 45m un 2 x 45m

Svars: 280gr/m2

Iepakojums: 90m2 un 180m2

 

Armēta sastatņu aizsargplēve ir īpaši izturīga, tādēļ tā veiksmīgi var tikt izmantota, lai pasargātu, aizsegtu un nožogotu būvobjektus. Sastatņu plēve veiksmīgi pasargā gan ēku, gan arī uz sastatnēm strādājošās personas no apkārtējās vides iedarbības, piemēram, darbus netraucēs veikt vējš, lietus vai citi laika apstākļi.

3. Termosarukuma plēves aizsargpārklājs

Inovatīvs produkts sastatņu nozarē. Piedāvājam sastatņu konstrukcijas apklāt ar termosarukuma plēvi. Aizsargpārklājs nodrošina iespējas veikt darbus uz sastatnēm neatkarīgi no laika apstākļiem. Aizsargpārklāju var izmantot visa veida un sarežģītības sastatņu konstrukcijām.